Коли потрібно реєструватись на похід?

клієнтам

DSC_1867в

Чим раніше – тим краще 🙂

На похід в Карпати в ідеалі краще реєструватись не пізніше ніж за тиждень до походу, а за 3 дні до походу група вже сформована і реєстрація на похід закривається. На те є причини:

  • Причина перша – квиточки на потяги(до місця зустрічі) в більшості випадків розлітаються як пиріжки. Це те, на що ми на жаль не в змозі вплинути, ще й враховуючи той факт, що в походи з нами ходять люди з різних куточків України. Чим далі від Карпат Ви живете, тим складніше добирання і тим швидше бажано брати квитки.
  • Причина друга – обмежена кількість учасників, яка коливається від складності, географії походу та пори року, зазвичай від 8 до 13 чоловік.
  • Причина третя – бажання поїхати за день до походу. На жаль в останній момент, коли група зібрана, продукти скуплені і все розраховано,  транспорт замовлений, рюкзаки складені, в 90% доводиться відмовляти бажаючим. Винятком може бути ситуація, коли в останній момент хтось відмовиться від походу і відповідно місце звільниться.

На закордонні походи тривалістю більше 5 днів та з добиранням до місця зустрічі  літаком, зголошуватись необхідно не пізніш ніж за 1 тиждень. А щоб якомога дешевше купити авіаквитки приймати рішення краще за кілька місяців до запланованого походу.

Дуже сумно казати Вам “ні”, тому, будь ласка, по можливості зголошуватись якомога раніше. Дякуємо за розуміння і до зустрічі в походах)

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s