Що потрібно щоб взяти участь в поході?

клієнтам
1. Бажання – головна рушійна сила 

Слідкуйте за запланованими мандрівками на сайті та в соцмережах. Або якщо вас вже є готова група, можлива організація походу персонально для вас.Повідомити про ваше бажання взяти участь в поході можна в наших групах в соцмережах: в Facebook та Instagram , за телефоном 0962509883, або заповнити анкету  і ми з вами зв’яжемось!

2. Моральна і фізична готовність

Адже похід – це перш за все фізичні навантаження, а погода в горах часто не передбачувана і дарує всілякі сюрпризи у вигляді дощу, сильного вітру чи нульової видимості. Але й слід пам’ятати, що дощ закінчується і виходить сонце, черевики висихають, після важкого підйому буде спуск, а завдяки складному рельєфу і погоді – виходять неймовірно гарні краєвиди. А всі пригоди Ви запам’ятаєте на довго.

3. Особисте спорядження, одяг та взуття

Трьома першими і головними пунктами у списку речей, які вам необхідно мати – є рюкзак, спальник і каремат. Якщо їх у Вас нема, то можна позичити в знайомих чи взяти на прокат. Наступне по важливості – взуття. Взагалі взуття має бути 2 пари, але головне щоб принаймні одна була надійною, зручною, не промокала, з хорошою підошвою (бажано шкіряні чи трекінгові черевики, кросівки). Одяг береться з огляду на тривалість походу і пору року. Решта – ліхтарик, посуд, різні дрібниці.

Ми вам пришлемо актуальний список речей з рекомендаціями на конкретний похід під час підготовки і допоможемо вам зібратись.

4. Гарантія участі в поході

Після прийняття позитивного рішення і при наявності місця в групі, необхідно дати завдаток, в випадку з походами в Українські чи Румунські Карпати – це половина вартості, у випадку закордонних походів – 50-150 євро, залежно від конкретного походу. Решта від вартості сплачується гіду при зустрічі вже в день походу.

Якщо у вас не вдається піти в похід і ви про це повідомляєте раніш ніж за 3 дні до початку походу в Карпати, чи раніш ніж за 14 днів у випадку закордонного походу, завдаток у повній вартості залишається в рахунок наступного походу протягом року (У випадку закордонних походів – завдаток лишається в рахунок іншого закордонного походу, у випадку походів Українськими і Румунськими Карпатами відповідно так само). Якщо повідомляєте менш ніж за 3 дні до початку походу в Карпати, чи менш ніж за 14 днів у випадку закордонного походу – завдаток не повертається, крім виняткових ситуацій та форс-мажорів.

Також необхідно купити квитки на потяги чи авіаквитки, залежно від добирання в конкретному випадку, ми надамо всю необхідну інформацію та допоможемо обрати зручний для Вас варіант добирання.

3 thoughts on “Що потрібно щоб взяти участь в поході?

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s