Треккінг в Норвегії “До Язика Троля”

Архів походів, Норвегія
Озеро Рінгедалсватнет

Дорогою до Язика Троля. Вид на озеро Рінгедалсватн.

Дати 22-28 червня 2019 (Місць нема)
Тривалість 7 днів (6 ночей)
Відстань 75 км
Попередній маршрут: Берген – Кінсарвік – Долина водоспадів – Язик Троля – плато Хардангевіда – Одда – льодовик Фолгефонна – Одда – Берген

Норвегія – країна води. Вона всюди у всіх можливих формах. Тут так багато озер, водоспадів і боліт, на високогірних плато лежать древні льодовики, узбережжя щедро прорізане фіордами, а від типово дощової погоди вся рослинність така зелена, що немає сумніву – вода тут головна стихія, звісно поруч з крутими скелястими горами)

Цього разу ми вирушаємо до другого за величиною міста Норвегії і її колишньої столиці – Бергена! А щоб максимально ближче познайомитися з різноманіттям і величчю природи Норвегії, здійснимо 3 різних трекінга. Два з яких легкі одноденні походи без важких рюкзаків – в долину водоспадів і до льодовика Фолгефонна, і повноцінний похід навколо озера Рінгедалсватн, до Язика Троля, подивитися на який їдуть люди з усього світу!

Чотири з шести ночівель (2 перші і 2 останні) відбудуться в обладнаних кемпінгах, тож в нас буде  доступ до благ цивілізації – електрики, душу і інтернету)

  • Язик Троля (норвезькою Trolltunga) – кам`яний уступ на прямовисній скелі, що височіє над озером Рінгедалсватн на 700 м. Мабуть найвідоміша і найпопулярніша природна локація в Норвегії.
  • Долина водоспадів  – мальовнича долина Хюседален, де розташовані 4 величні водоспади Tveitafossen (103 м), Nyastølsfossen (115 м), Nykkjesøyfossen (60 м) і Søtefossen (246 м).
  • Льодовик Фолгефонна  – один з найбільших льодовиків Норвегії, площею близько 207 квадратних кілометрів, розташований в одноіменному національному природному парку.
ВАРТІСТЬ:

240 євро.
При бронюванні до 15 травня – 230 євро;
для постійних клієнтів – 215 євро.

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
– послуги гіда;
– триразове харчування під час  перебування в Норвегії;
– газ для приготування їжі;
– користування пальником і казанками;
– допомога з купівлею авіаквитків, збиранням речей;
– оренда намету (при потребі);
– сувенір на пам’ять.

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
– добирання з України до Польщі та назад (можливе автобусом, потягами, літаком);

– авіапереліт Польща – Берген – Польща;
– пересування громадським транспортом по Норвегії;*
– проживання в кемпінгу 4 ночі, душ;*
– туристичне страхування;
– сувеніри та власні витрати.

**В сумі обов’язкові витрати на транспорт, кемпінг ~ 1000 NOK.

ПРОГРАМА:

1 день:
Зранку по прильоті учасників, група збирається в аеропорту Бергена.
Після чого ми одразу на автобусі вирушаємо до центру Бергена, докупляємо продукти і газ, прогулюємось містом і вирушаємо до містечка Кінсарвік. Тут ми селимось в кемпінг на березі фіорду, де проведемо дві наступні ночі. Вечір першого дня присвятимо відпочинку і прогулянкам околицями.

2 день:
Норвегія багата водоспадами. Тому сьогодні ми присвятимо цілий день саме їм. Залишимо наші намети в кемпінгу та здійснимо похід в долину Хюседален – долину водоспадів. Це дуже захопливий і мальовничий маршрут, ми зможемо побачити 4 величезні водоспади Tveitafossen (103 м), Nyastølsfossen (115 м), Nykkjesøyfossen (60 м) і Søtefossen (246 м), розташовані один за одним на річці, що тече з плато Хардангервіда – найбільшого високогірного плато Європи.
Пройдена відстань: 17 км.

3 день:
Снідаємо, збираємось і робимо переїзд до початку маршруту до Язика Троля. Спочатку нас чекає крутий підйом на плато Хардангевіда –  Дорога до Тролтунги не найлегша, відносно маршрутів до інших найпопулярніших місць Норвегії, але краєвиди які нам трапляться варті того! Насолоджуємось виглядом великого озера Рінгедалсватн, що розтягнулось внизу і більше нагадує фіорд, та безліччю невеликих озер на самому плато. Біля Язика Троля вибираємо гарне місце під намети і розташовуємось на ночівлю – щоб насолодитись цим місцем без натовпів туристів, сфотографуватися на Язику без черг)
Пройдена відстань: 11 км.

4 день:
Наступні два дні нашого походу пройдуть практично безлюдними місцями, адже натовпи туристів лишаться позаду – на стежці до Тролтунга, а ми продовжимо треккінг навколо озера Рінгедалсватн, щоб насолодитися суворою красою плато Хардангевіда і знову ж таки безліччю маленьких озер і великих водосховищ, кам’яних гір і тундри. Ввечері вийдемо на вершину Ейнсетн (1441 м), а на ніч станемо на березі одного з озер.
Пройдена відстань: 15 км.

5 день:
Сьогодні ми продовжимо рух високогірною тундрою, побачимо яке прекрасне місто Одда з висоти, та як через фіорд, на сусідньому плато лежить льодовик Фолгефона, а потім крутою стежкою спустимось в Одду, де на нас чекає кемпінг і душ.
Пройдена відстань: 17 км.

6 день:
В останній похідний день ми знову залишимо наші намети в кемпінгу і без рюкзаків вирушимо в долину Буєрдален. Ми пройдемо оточеною стрімкими горами зеленою долиною, підвісними мостами через бурхливі льодовикові ріки та крутою скелястою стежкою до льодовика Фолгефонна.
Пройдена відстань: 15км.

7 день:
Зранку покидаємо Одду та повертаємось до Бергена. Останній день в Норвегії проведемо в цивілізації – прогуляємось набережною Бергена з типово норвезькими  кольоровими будиночками, пройдемо вузькими вуличками старого торгового кварталу, який занесений до спадщини ЮНЕСКО, спробуємо свіжих морепродуктів на рибному ринку, а також можна відвідати один з його численних музеїв чи побачити місто з висоти.

ВАЖЛИВІ ОСОБЛИВОСТІ ПОХОДУ:
  • Для участі в поході необхідно мати біометричний закордонний паспорт, або звичайний з відкритою шенгенською візою.
УВАГА!
  • Організатори залишають за собою право вносити зміни у програму з огляду на погоду, стан учасників чи інші обставини. Наш маршрут має запасні варіації, тож в будь-якому випадку ми відвідаємо основні найцікавіші місця з максимальним комфортом для групи.
  • Ми не відповідаємо за стан погоди і природи.
  • Інструктор пришле детальний список спорядження, допоможе підготуватись до походу та організувати добирання до місця збору/початку маршруту.

ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ПОХОДІ

Що потрібно щоб взяти участь?

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s