Треккінг Карпатами “Весняна Боржава”

Архів походів, Українські Карпати

0001

Дати  29-30 березня  2019
Тривалість 2 дні (1 ночі)
Відстань 19 км
Попередній маршрут: смт.Воловець – г. Цицька (1219 м) – г.Темнатик (1344 м) – Стара сироварня – г.Плай (1323 м) – г.Великий Верх (1598 м) – вдсп.Шипот- с.Пилипець

Ми пройдемо легкий і дуже мальовничий маршрут найдовшою полониною Українських Карпат – Боржавою! Хребет Полонина Боржава – просто чудове місце для вікенду в горах, доступна в добиранні і завдяки суцільним полонинам, тут весь час можна милуватися прекрасними краєвидами у всі боки!

Ми побачимо найгарніші і найцікавіші місця Боржави. Не обійдеться без традиційного (для наших дводенних походів) шашлика на вечерю в горах, а по завершенню маршруту в Пилипці “поваримось” в чані, що буде особливо приємно після походу і тим більш, якщо гори подарують нам холодну походу.

Наш похід відбудеться на межі зими і весни. Чого ми побачимо більше – зими чи весни? – це ми дізнаємося вже безпосередньо під час мандрівки. Боржава красива в будь-який сезон, і весна – не виключення, коли її схили помережані снігом і оксамитовою травою, а ще – можливо нам пощастить і побачити крокуси) 

ПРОГРАМА:

1 день:
Зранку зустрічаємося в Воловці, п’ємо каву на одразу вирушаємо! Сьогодні наш шлях пройде через дві гори – Цицьку (1219 м) та Темнатик (1344 м), а на ночівлю станемо на схилах гори Плай, біля руїн сироварні. Ми прийдемо до місця нашого таборування по обіді і будемо відпочивати, сидіти навколо вогнища, зустрінемо захід сонця, а на вечерю посмажимо шашлик)
Пройдена відстань: 9 км 

2 день:
Якщо погода буде прихильною до нас, вийдемо на світанку на вершину гори Плай  (1323 м) – щоб побачити як встає сонце над Боржавою. Після чого снідаємо і продовжуємо наш похід найдовшою полониною Карпат – ми вийдемо на другу по висоті вершину Боржави – Великий Верх (1598 м), а з неї спустимося прямо до водоспаду Шипот (14 м), який розташувався в лісі біля гірсько-лижного курорту Пилипець, де й завершиться наш похід купанням в чанах!
Пройдена відстань: 10 км 

ВАРТІСТЬ:

800 грн/особа. 
Додаткова знижка для тих, хто був з нами в походах 1-2 рази -10%, 3-4 рази -15% і 5 разів та більше -20%!

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
– Послуги інструктора;
Харчування на маршруті;
– Місце в наметі;
– Користування казанками і газовим пальником;
– Користування загальною аптечкою;
– Сувенір на пам`ять про похід.

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
– Транспорт;
– Купання в чанах +-100 грн.;

– Прокат особистого спорядження;
– Сувеніри і особисті витрати.

УВАГА!
  • Організатори залишають за собою право вносити зміни у програму з огляду на погоду чи інші обставини. 
  • Ми не відповідаємо за стан погоди і природи.
  • Інструктор пришле детальний список спорядження, допоможе підготуватись до походу та організувати добирання до місця збору/початку маршруту.

ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ПОХОДІ

Що потрібно щоб взяти участь?

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s