Роднянські Альпи

Архів походів, Румунські Карпати
DSC_0347

Вид на П’єтросул Роднянський з Румунських Мармарос. 30 квітня 2018

Дати  1-4 травня 2019 (Місць нема)
Тривалість 4 дні (3 ночі)
Відстань 38 км
Попередній маршрут: м.Борша- оз.Єзер – г.П’єтросул (2303 м) – г.Бухаєску (2268м) – г.Ребра (2119м) – г.Лаптелуї (2172м) – г.Галатулуї (2048м) – оз.Єзерул Бістрітей – водоспад Каскада Кайлор – м.Борша

Наш маршрут пройде Національним природним парком Родна – горами-двотисячниками, скелями, альпійськими луками та високогірними озерами! 

Ми побачимо інші Карпати – вищі та крутіші, просторіші і масштабніші!

Ми пройдемо через стрімкі вершини Роднянських Альп, та здійснимо сходження на найвищу вершину Східних Карпат і масиву Родна зокрема – г.П’єтросул, що має висоту 2303 м. Ми заночуємо біля гірських озер – оз.Єзерул Бістрітей в широкій долині та оз.Єзер в скелястому льодовиковому карі. Ми побачимо найвищий водоспад Румунії – Каскада Кайлор, що падає каскадом з висоти понад 100 м!

І все це на фоні карпатської весни – коли гори ще частково вкриті снігом, а на галявинках з жовтою травою квітнуть крокуси. 

Крокус (шафран) Гейфеля – головна принада карпатської весни, занесений до Червоної книги. Під час походу ми не рвемо і не топчемо квіти. А тільки милуємось і фотографуємо.

ВАРТІСТЬ:

1900 грн/особа.
При бронюванні до 10 квітня – 1800 грн.
Додаткова знижка для тих, хто був з нами в походах 1-2 рази -10%, 3-4 рази -15% і 5 разів та більше -20%!

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
– Послуги інструктора;
– Харчування на маршруті;
– Місце в наметі;
– Користування казанками і газовим пальником;
– Користування загальною аптечкою.

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
– Транстпорт в Румунії (32 леї на автобуси – близько 230 грн);
– Транспорт по Україні (залежно звідки Ви);

– Туристичне страхування (при потребі);
– Прокат особистого спорядження;
– Сувеніри і особисті витрати.

ПРОГРАМА:

1 день: 
Зустрічаємось в Солотвино, переходимо кордон в румунське місто Сіґет, звідки на місцевому автобусі їдемо до початку нашого маршруту. З містечка Борша досить приємним серпантином піднімаємось до озера Єзерул, розташованого на висоті 1800 м під найвищою вершиною Роднянських Альп – горою П’єтросул (2303 м). Тут буде наше перше місце ночівлі.
Пройдена відстань: 9 км.  

2 день: 
Снідаємо, милуємось озером і йдемо на П’єтросул, а одразу за ним підіймаємось на третю за висотою гору масиву Родна – Бухаєску Маре (2268 м). З Бухаєску ще краще видно всю Родну і захоплюючий вид на сам П’єтросул, а в гарну погоду звідси видно Українські Карпати. Далі йдемо хребтом до дуже мальовничого перевалу з рефуджією і видом на П’етросул з Бухаєску. Якщо рефуджія не буде зайнята заночуємо в ній, або ж в наметах)
Пройдена відстань: 8 км.  

3 день: 
Сьогодні ми продовжимо рухатись хребтом, на деякі з вершин ми вийдемо, деякі обійдемо траверсом, але головне – нас супроводжуватимуть захоплюючі краєвиди високогір’я, які змінюватимуться один за одним. На ночівлю зупинимось біля озера Єзерул Бістрітей в широкій долині з краєвидом на сусідній масив Торояга.
Пройдена відстань: 14 км.  

4 день: 
В останній день походу – традиційно спуск, повернення до цивілізації і дорога додому. А на прощання з Родною ми відвідаємо найвищий водоспад Румунії – Каскада Кайлор, який падає каскадом з висоти понад 100 м! В цей час він має бути повноводним і дуже красивим.
Пройдена відстань:  7 км.
 

ВАЖЛИВІ ОСОБЛИВОСТІ ПОХОДУ:
  • Для перетину кордону необхідно мати закордонний біометричний паспорт, або звичайний закордонний паспорт та дійсну шенгенську чи румунську візу. 
  • В цей час велика частина маршруту ще в снігу (до опису програми походу подані фото зроблені в червні), тож потрібно мати необхідний одяг/взуття/спорядження і бажано досвід походів.
УВАГА!
  • Організатори залишають за собою право вносити зміни у програму з огляду на погоду чи інші обставини.
  • Ми не відповідаємо за стан погоди і природи.
  • Інструктор пришле детальний список спорядження, допоможе підготуватись до походу та організувати добирання до Солотвино і назад.

Що потрібно щоб взяти участь?

ВЗЯТИ УЧАСТЬ

Представлені фото зроблені під час нашого походу Родною, що відбувся в червні 2018 року – фотозвіт.

Також дивіться, як ми ходили цим маршрутом в вересні 2017 року – фотозвіт.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s