Треккінг Карпатами “Стежки Синевиру. Хребет Пішконя”

Архів походів, Українські Карпати
pishkonia00

Вид на г.Негровець і г.Горб. Липень, 2016

Дати  9-11 серпня 2019
Тривалість 3 дні (2 ночі)
Відстань 29,5 км
Попередній маршрут: с.Синевир – оз.Дике озеро – хр.Пішконя – г.Велика Гропа (1667 м) – г.Негровець (1709 м) – г.Горб (1687 м) – пер.Сигла – г.Дарвайка (1502 м) – с.Колочава.

Вирушаємо в легкий похід одним з найулюбленіших місць в рідних Карпатах – хребтом Пішконя, що розташований в Національному природному парку Синевир!

Пішконя – початок масиву Ґорґан з заходу, вже тут можна зустріти розсипи каміння, але підйоми і спуски тут ще не такі круті, як у типових Ґорґанах. Оскільки хребет практично весь відкритий, у гарну погоду тут неймовірні краєвиди на всі Українські Карпати. Знамените і гамірне озеро Синевир зовсім поруч, але тут, на Пішконі, набагато красивіше і майже нема туристів.

Ми побачимо Дике озеро з унікальним “плаваючим” островом, яке сховалось в лісах на схилах хребта Пішконі. Пройдемо через його вершини, зокрема вийдемо і на найвищу – гору Негровець (1709 м), будемо ночувати на полонинах з краєвидами. А завершиться наш маршрут в селі Колочава, яке відоме як “село 10 музеїв”. Тому після походу в Колочаві можна буде відвідати один з музеїв, випити пива в корчмі, яка колись була жандармською управою, або замовити дубовий чан.

ВАРТІСТЬ:

1300 грн/особа.
Додаткова знижка для тих, хто був з нами в походах 1-2 рази -10%, 3-4 рази -15% і 5 разів та більше -20%!

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
– Послуги інструктора;
Харчування на маршруті;
– Місце в наметі;
– Користування казанками і газовим пальником;
– Групове туристичне страхування на час походу;
– Користування загальною аптечкою;
– Сувенір на пам’ять про похід.

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
– Транспорт;
– Прокат особистого спорядження;
– Сувеніри і особисті витрати/

ПРОГРАМА:

1 день: 
Наш маршрут почнеться біля села Синевир з красивої стежки смерековим лісом, яка приведе до Дикого озера з “плаваючим” островом посередині. Тут ми пообідаємо, пройдемось екостежкою навколо нього та продовжимо підійматися на хребет. На ночівлю станемо на невеликій полонині під горою Пішконя (1450 м) з краєвидом на Ґорґани. 
Пройдена відстань: 10 км. 

2 день: 
Сьогодні ми пройдемо основною частиною хребта Пішконя через усі його вершини, зокрема й через найвищі – Негровець (1709 м) та Горб (1687 м). З одного боку нас будуть супроводжувати Ґорґани, а з другого – широка долина з селами Синевир, Негровець і Колочава. Маршрут короткий і не складний, тож буде вдосталь часу фотографуватися і милуватися красою. На ночівлю станемо на полонині в оточенні гір Пішконі.
Пройдена відстань: 8,5 км.

3 день: 
В останній день походу вийдемо на крайню вершину хребта – г.Дарвайка, з якої відкривається дуже крутий краєвид на Колочаву, долину ріки Теребля, сусідню Стримбу і оксамитовий хребет Красна. І прямо з Дарвайки спустимося в центр Колочави.
Пройдена відстань: 11 км. 

УВАГА!
  • Гід залишає за собою право вносити зміни у програму з огляду на погоду чи інші обставини.
  • Ми не відповідаємо за стан погоди і природи.
  • Гід пришле детальний список спорядження, допоможе підготуватись до походу та організувати добирання до місця збору/початку маршруту.

ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ПОХОДІ

Що потрібно щоб взяти участь?

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s