Похід Карпатами “Впоперек Чорногори”

Розклад походів, Українські Карпати

DSC_0662_1

Дати 4-6 вересня 2020  (реєстрація на похід завершилася)
Тривалість 3 дні (2 ночі)
Відстань 32 км
Попередній маршрут с.Говерла – пол.Туркульська – г.Туркул (1933м) – оз.Несамовите – г.Шпиці (1863 м) – г.Ребра (2001 м) – г.Гутин-Томнатик (2016 м) – оз.Бребенескул (1800 м) – г.Бребенескул (2035 м) – г.Менчул (1998 м) – пол.Чуфрова – с.Дземброня

Запрошуємо в похід центральною частиною Найвищого хебта Українських Карпат – Чорногори, в якому ми поєднали найцікавіші популяні локації з не популярними стежками.

Ми вийдемо на одні з найвищих і найцікавіших вершин Українських Карпат – Ребра (2001 м), Гутин-Томнатик (2016 м), Бребенескул (2035 м) і Мечул (1998 м). Побачимо мальовничі скелі на горі Шпиці, найвисокогірніші озера – Бребенескул та Несамовите і, звичайно, краєвиди на найпопулярніші вершини Чоногори – Говерлу, Петрос і Попіван Чоногірський.

Дивіться фотозвіт “Впоперек Чорногори”, коли ми ходили по схожому маршруту з такими ж основними локаціями.

ВАРТІСТЬ:

1600 грн/особа. 
Знижка для наших туристів. Хто був в походах TroyanTrekking 1-2 рази -10%, 3-4 рази -15% і 5 разів та більше -20%! 

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
– Послуги гіда;
Харчування на маршруті;
– Місце в наметі при потребі;
– Користування казанками, газовим пальником, газ;
– Групове туристичне страхування на час походу;
– Користування загальною аптечкою;
– Сувенір на пам’ять про похід.

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
– Транспорт (на ці дати є потяг Київ-Рахів, який їде через Шепетівку, Львів, Івано-Франківськ, Ворохту з вагонами плацкарт, тому краще поспішити взяти участь – доки на нього є квитки);
– Прокат особистого спорядження;
– Сувеніри і особисті витрати.

ПРОГРАМА:

1 день:
В перший день походу вийдемо на Туркульську полонину, де буде наша перша ночівля. Тут відкривається чудовий краєвид на Мармароси і Петрос. Якщо цього дня буде вільний час і прекрасна погода – маємо про запас цікаву радіальну прогулянку до маловідомих озер на схилах Чорногори.
с.Говерла – пол.Туркульська. 9 км. 

2 день:
Дугий день походу буде насичений найцікавішими локаціями Чорногори. Ми вийдемо на Чорногірський хребет через гору Туркул, під якою розташувалося друге по висоті озеро в Українських Карпатах – Несамовите. Помилуємося краєвидом на нього і підемо до скель гори Шпиці. Потім вийдемо на 2 двотисячника – Ребра і Гутин-Томнатик. З гутин-Томнатика відкривається дуже крутий краєвид на найвисокогірніше озеро України – Бребенескул, до якого ми спустимося на ночівлю.
г.Туркул – оз.Несамовите – г.Шпиці – г.Ребра – г.Гутин-Томнатик – оз.Бребенескул . 10 км. 

3 день:
В останній день походу покидаємо озеро Бребенескул і рухаємося далі по Чорногорі. Вийдемо на другу за висотою гору України – Бребенескул і на гору, яка б могла стати сьомим двотисячником, але їй не вистачило 2 метра – Менчул. А потім спустимося в село Дземброня цікавою і не популярною стежкою. Якщо група буде йти в хорошому темпі, буде бажання і погода – можемо трішки збільшити маршрут і спуститися в Дземброню через гору Вухатий Камінь.
оз.Бребенескул – г.Бребенескул – г.Менчул – пол.Чуфрова – с.Дземброня. 13 км. 

УВАГА!
  • Організатор залишає за собою право вносити зміни у програму з огляду на погоду, стан учасників чи інші обставини. Маршрут походу – попередній і має варіації, якими можливо доведеться скористатися з тих чи інших причин.
  • Гід не відповідає за стан погоди і природи. 
  • Гід пришле детальний список спорядження, допоможе підготуватись до походу та організувати добирання до місця збору/початку маршруту.

ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ПОХОДІ

Що потрібно щоб взяти участь?

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s