
Дати | 23-24 жовтня 2020 |
Тривалість | 2 дні (1 ночі) |
Відстань | 26,5 км |
Попередній маршрут: | с.Манява – Замлакський вдсп. – Манявський вдсп. – пол.Комарники – г.Погарчина (1056 м) – Бухтівецький вдсп. – Крапельковий вдсп. – с.Пасічна |
Коли жовтень буде в розпалі, на вас чекає легкий дводенний похід карпатськими лісами, під багряними буками… Але цього разу головною метою нашої мандрівки стануть не високі вершини, а те, що ховають ліси і гірські каньйони…
Ми відвідаємо 4 водоспади – відомі Манявський та Бухтівецький, а також менш популярні, але дуже красиві – Замлакський та Крапельковий!
На ночівлю станемо на полонині, де будемо насолоджуватися краєвидами на кольорові осінні гори, а на вечерю посмажимо шашлик)
Важливо: цей похід відбудеться в пятницю-суботу, бо в неділю, 25 жовтня, місцеві вибори і нам важливо, щоб наші туристи мали можливість здійснити свій громадський обов’язок.
ВАРТІСТЬ: |
1100 грн/особа.
Знижка для наших туристів. Хто був в походах TroyanTrekking 1-2 рази -10%, 3-4 рази -15% і 5 разів та більше -20%!
У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
– Послуги гіда;
– Харчування на маршруті;
– Місце в наметі при потребі;
– Користування казанками, газовим пальником, газ;
– Групове туристичне страхування на час походу;
– Користування загальною аптечкою;
– Сувенір на пам’ять про похід.
У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
– Транспорт (Ваше добирання до місця збору і назад. Місце збору – Івано-Франківсь);
– Трансфер Івано-Франківськ – гори – Івано-Франківськ +-400 грн/особа;
– Прокат особистого спорядження;
– Сувеніри і особисті витрати.
ПРОГРАМА: |
1 день:
Розпочнемо з відвідин Замлакського і Манявського водоспадів, а потім піднімемося в гори на невилику полонину, де станемо на ночівлю. А ввечері будемо сидіти біля вогнища і смажити м’яско і грибочки.
с.Манява – Замлакський вдсп. – Манявський вдсп. – пол.Комарники (13,5 км).
2 день:
Крізь різнокольоровий осінній ліс спустимось до ще двох водоспадів – Бухтівецького і Крапелькового. Біля них пообідаємо і поїдемо додому.
г.Погарчина (1056 м) – Бухтівецький вдсп. – Крапельковий вдсп. – с.Пасічна (13 км).
Фото з нашого походу цим маршрутом в жовтні, 2018. Дивіться фотозвіт тут.
УВАГА! |
- Організатор залишає за собою право вносити зміни у програму з огляду на погоду, стан учасників чи інші обставини. Маршрут походу – попередній і має варіації, якими можливо доведеться скористатися з тих чи інших причин.
- Гід не відповідає за стан погоди і природи.
- Гід пришле детальний список спорядження, допоможе підготуватись до походу та організувати добирання до місця збору/початку маршруту.