Мармароси

Розклад походів, Українські Карпати

028в

Дати 18-20 грудня 2020
Тривалість 3 дні (2 ночі)
Відстань 44 км
Попередній маршрут Ділове – пол.Струнґи – г.Піп Іван Мармароський (1938 м) – пол.Струнґи – пол.Лисича – Ялинський водоспад – Ділове.

Їдемо на Мармароси! А щоб зимові гори були доступніші для більшої частини наших туристів, будемо жити в комфортному гірському притулку на висоті понад 1400 м! З прекрасними краєвидами, сауною і без потреби нести за собою спальники, намети! 

ВАРТІСТЬ:

2600 грн/особа. 
Знижка для наших туристів. Хто був в походах TroyanTrekking 1-2 рази -100 грн, 3-4 рази -200 грн і 5 разів та більше -300 грн. 

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
– Послуги гіда;
Харчування (з обіду і перекусу першого дня до обіду і перекусу останнього дня);
– Проживання в комфортному туристичному притулку, сауна;
– Групове туристичне страхування на час походу;
– Користування загальним спорядженням і аптечкою;
– Сувенір на пам’ять про похід.

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
– Транспорт;
– Прокат особистого спорядження;

– Сувеніри і особисті витрати.

ПРОГРАМА:

1 день:
Зранку збираємося в Рахові, їдемо до початку маршруту в село Ділове, отримуємо дозвіл в прикордонників та підіймаємося в гори до притулку. Ввечері будемо відпочивати, насолоджуватися горами і хто бажає – паритися в сауні. 13 км.

2 день:
Сьогодні головна подія походу – плануємо піднятися на найвищу вершину Мармароського масиву – Піп Іван Мармароський. А ввечері все, як напередодні – відпочинок, краєвиди, сауна. 10 км.

3 день:
Якщо група буде енергійною, а погодні умови сприятливими, виконаємо амбітний план – підемо донизу зробивши коло через Ялинський водоспад – найвищий водоспад Українських Карпат, який взимку замерзає і стає велетенською бурулькою. А як ні – спустимося одним з коротших шляхів) 14-21 км.

ВАЖЛИВІ ОСОБЛИВОСТІ ПОХОДУ:
  • Хоч ми йдемо в цей похід без важких рюкзаків і наші ночівлі будуть в комфортному гірському притулку, все ж ми йдемо в зимові гори, де погодні умови можуть бути дуже суворими і кожен крок по снігу дається в рази важче ніж в теплий сезон, тому потрібно бути готовим до труднощів та холоду. Також необхідно мати відповідний одяг, взуття і спорядження (треккінгові палки, залежно від стану снігу – снігоступи, лижну маску чи хороші окуляри), хорошу фізичну форму.
  • Наш маршрут пройде прикордонною зоною. Для того, щоб зареєструватися у прикордонників, учасники походу повинні надати свої паспортні дані.
УВАГА:
  • Організатор залишає за собою право вносити зміни у програму з огляду на погоду, стан учасників чи інші обставини. Маршрут походу – попередній і має варіації, якими можливо доведеться скористатися з тих чи інших причин.
  • Гід не відповідає за стан погоди і природи.
  • Гід пришле детальний список спорядження, допоможе підготуватись до походу та організувати добирання до місця збору/початку маршруту.

ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ПОХОДІ

Що потрібно щоб взяти участь?

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s