Дата | 10-12 грудня 2021 |
Тривалість | 3 дні (2 ночі) |
Відстань | 37-44 км |
Попередній маршрут | Ділове – пол.Струнґи – г.Піп Іван Мармароський (1938 м) – пол.Струнґи – пол.Лисича – Ділове |
Набір групи завершився. Вільних місць немає.
Їдемо святкувати День гір на Мармароси! А щоб зимові гори були доступніші для більшої частини наших туристів, будемо жити в комфортному гірському притулку на висоті понад 1400 м. З прекрасними краєвидами, сауною і без потреби нести за собою спальники, намети. Вийдемо на вершину г.Піп Іван Мармароський і просто гарно проведемо час в горах.
*Світлини з нашого походу за цим же маршрутом, що відбувся в середині грудня, 2020. Минулого року в грудні було дуже мало снігу в горах і нам неймовірно пощастило з погодою. Як буде зі снігом і погодою цього року – невідомо 🙂
Список речей тут.
ВАРТІСТЬ: |
3200 грн/особа.
Знижка для наших туристів. Хто був в походах TroyanTrekking 1-2 рази -100 грн, 3-4 рази -200 грн і 5 разів та більше -300 грн.
У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
– Послуги гіда;
– Харчування (з обіду і перекусу першого дня до обіду і перекусу останнього дня);
– Проживання в комфортному туристичному притулку, сауна;
– Користування загальним спорядженням і аптечкою;
– Сувенір на пам’ять про похід.
У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
– Ваше добирання з дому до Рахова і назад (підходять потяги 357 і 243 туди і потяг 244 назад);
– Трансфер/автобус Рахів – Ділове і назад (+-100 грн);
– Прокат особистого спорядження;
– Сувеніри і особисті витрати.
РОЗКЛАД ПО ДНЯХ: |
1 день:
Зранку збираємося в Рахові, їдемо до початку маршруту в село Ділове, отримуємо дозвіл в прикордонників та підіймаємося в гори до притулку, залежно від погоди оберемо маршрут – складніший з краєвидами чи легший, щоб швидше дійти. Ввечері будемо відпочивати, смажити на мангалі м’яско, гриби і хто бажає – паритися в сауні. 13 км.
1 день:
Сьогодні головна подія походу – плануємо піднятися на найвищу вершину Мармароського масиву – Піп Іван Мармароський. А ввечері все, як напередодні – відпочинок, краєвиди, сауна. 10 км.
3 день:
Якщо група буде енергійною, а погодні умови сприятливими, виконаємо амбітний план – підемо донизу зробивши коло через Ялинський водоспад – найвищий водоспад Українських Карпат, який взимку замерзає і стає велетенською бурулькою. А як ні – спустимося вниз одним з шляхів (оберемо той, який ще не йшли). 14-21 км.
ВАЖЛИВО: |
- Хоч ми йдемо в цей похід без важких рюкзаків і наші ночівлі будуть в комфортному гірському притулку, все ж ми йдемо в зимові гори, де погодні умови можуть бути дуже суворими і кожен крок по снігу дається в рази важче ніж в теплий сезон, тому потрібно бути готовим до труднощів та холоду. Також необхідно мати відповідний одяг, взуття і спорядження (треккінгові палки, залежно від стану снігу – снігоступи чи кішки, лижну маску чи хороші окуляри), хорошу фізичну форму.
- Наш маршрут пройде прикордонною зоною. Для того, щоб зареєструватися у прикордонників, учасники походу повинні надати свої паспортні дані.
- Для всіх, хто добирається до Рахова громадським транспортом, необхідно мати ПЛР-тест/експрес-тест, але ще краще – сертифікат вакцинації (особливо, якщо актуальні регіони будуть в червоних зонах).
- Гід залишає за собою право вносити зміни у програму з огляду на погоду, стан учасників чи інші обставини.
- Гід не відповідає за стан погоди і природи.
- Гід допоможе підготуватись до походу та організувати добирання до місця збору/початку маршруту.
- Гід зберігає за собою право відмовити в участі в поході на місці старту без повернення завдатку, якщо учасник серйозно знехтує списком речей і рекомендаціями в ньому (наприклад, якщо візьме рюкзак на 20 л і в ньому не буде місця для усіх особистих речей, особистої води і частини загального).