Похід Карпатами “Кукул – Говерла – Петрос”

Розклад походів, Українські Карпати

DSC_5080-8

Дати 25-27 грудня 2020 (в групі лишилося 2 місця для наших постійних туристів)
Тривалість 3 дні (2 ночі)
Відстань 41 км
Попередній маршрут Ворохта – Кукул – г.Велика Козьмеська (1572 м) – г.Говерла (2061 м) – Перемичка – г.Петрос (2020 м) – пол.Шиса – Ясіня

Йдемо за краєвидами, за знайомими вершинами і за новою стежкою!

Наш похід поєднає в собі два різних хребти, які розташовані поруч – затишний і легкий Кукул та шматочок високої і суворої Чорногори.

Спочатку ми будемо милуватися Говерлою і Петросом збоку, з Кукулу. А потім перейдемо просто до Говерли практично не ходженою туристами стежкою (її в цьому році звільнили від завалів і заростів волонтери). І вийдемо на Говерлу і Петрос.

В цей похід беремо учасників, що мають необхідний досвід.

ВАРТІСТЬ:

1600 грн/особа. 
Знижка для наших туристів. Хто був в походах TroyanTrekking 1-2 рази -100 грн, 3-4 рази -200 грн і 5 разів та більше -300 грн.

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
– Послуги гіда;
Харчування на маршруті;
– Місце в наметі при потребі;
– Користування казанками, газовим пальником, газ;
– Групове туристичне страхування на час походу;
– Користування загальною аптечкою;
– Сувенір на пам’ять про похід.

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
– Транспорт;
– Прокат особистого спорядження;
– Сувеніри і особисті витрати.

ПРОГРАМА:

1 день:
В перший день походу ми вийдемо на хребет Кукул, який розташований просто навпроти Говерли і Петроса і станемо на ночівлю на полонині з видом на ці дві вершини. 11 км. 

2 день:
Сьогодні ми перейдемо крізь ліси цікавою стежкою (цього року її розчистили волонтери і вона нарешті стала доступною для комфортного руху)  з Кукулу на Говерлу! На ночівлю станемо на перемичці між Говерлою і Петросом. 12 км. 

3 день:
В останній день походу ми вийдемо на одну з найвищих і найцікавіших гір в українських Карпатах – Петрос і спустимося в Ясіню. 18 км. 

ВАЖЛИВІ ОСОБЛИВОСТІ ПОХОДУ:
  • Яким би не був маршрут, все ж кожен крок в зимових горах дається в рази важче ніж літом, тому потрібно бути готовим до труднощів та холоду. Адже й щоб зробити їсти чи зігрітись, треба також витрачати значно більше зусиль ніж влітку. Ночівлі розраховані на полонинах з колибами, але вони можуть бути зайняті чи закриті, тож ми обов’язково несемо з собою намети і готові ночувати в них. Тому для участі в поході потрібно мати необхідне спорядження та досвід походів.
УВАГА!
  • Організатор залишає за собою право вносити зміни у програму з огляду на погоду, стан учасників чи інші обставини. Маршрут походу – попередній і має варіації, якими можливо доведеться скористатися з тих чи інших причин. Оскільки це зима, грудень дуже сніжний і погоду передбачити заздалегідь важко, можлива кардинальна зміна маршруту, для того щоб це було максимально безпечно і комфортно для групи.
  • Гід не відповідає за стан погоди і природи. 
  • Гід пришле детальний список спорядження, допоможе підготуватись до походу та організувати добирання до місця збору/початку маршруту.

ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ПОХОДІ

Що потрібно щоб взяти участь?

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s