Похід Карпатами “Кострича – Шпиці”

Розклад походів, Українські Карпати

DSC_013

Дати 5-6 грудня 2020 
Тривалість 2 дні (1 ніч)
Відстань 26 км
Попередній маршрут Кривопільський перевал – г.Кострича (1585 м) – г.Шпиці (1863 м) – Заросляк

В перші вихідні зими йдемо в не складний дводенний похід, в якому буде все – і топові локації, малоходжені стежки, красиве місце для ночівлі і звичайно ж традиційно для наших дводенних походів – шашлик!

Спочатку ми вийдемо на хребет Кострича, який розташований просто навпроти центральної частини найвищого хребта Українських Карпат – Чорногори. Потім підійдемо до Чорногори як найближче і станемо на ночівлю на полонині з видом на неї. А на другий день плануємо вийти на Шпиці, підйом на які подолаємо без рюкзаків.

Ми ходили частиною цього маршруту влітку і та полонина, де плануємо ночівлю настільки сподобалася, що саме заради неї хотілося повернутися сюди взимку!

Хто хоче вперше спробувати сходити в зимовий похід – для вас це може бути гарна нагода.

ВАРТІСТЬ:

1100 грн/особа. 
Знижка для наших туристів. Хто був в походах TroyanTrekking 1-2 рази -70 грн, 3-4 рази -140 грн і 5 разів та більше 200 грн.

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
– Послуги гіда;
Харчування на маршруті;
– Місце в наметі при потребі;
– Користування казанками, газовим пальником, газ;
– Групове туристичне страхування на час походу;
– Користування загальною аптечкою;
– Сувенір на пам’ять про похід.

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
– Транспорт;
– Прокат особистого спорядження;
– Сувеніри і особисті витрати.

ПРОГРАМА:

1 день:
Наш маршрут розпочнеться з Кривопільського перевалу, ми перейдемо через хребет Кострича і станемо на ночівлю на полонині з видом на всю Чорногору. Ввечері будемо сидіти навколо вогнища і смажити м’яско, грибочки. 11 км. 

2 день:
Сього підемо стежкою крізь ліс, яка приведе нас до підніжжя Чорногори і без рюкзаків піднімемось на гору Шпиці, а потім повернемося назад, заберемо наші речі і новою стежкою спустимося з гір. 15 км.
 

ВАЖЛИВІ ОСОБЛИВОСТІ ПОХОДУ:
  • Яким би не був маршрут, все ж кожен крок в зимових горах дається в рази важче ніж літом, тому потрібно бути готовим до труднощів та холоду. Адже й щоб зробити їсти чи зігрітись, треба також витрачати значно більше зусиль ніж влітку. Ночівлі розраховані на полонинах з колибами, але вони можуть бути зайняті чи закриті, тож ми обов’язково несемо з собою намети і готові ночувати в них. Тому для участі в поході потрібно мати необхідне спорядження та досвід походів.
УВАГА!
  • Організатор залишає за собою право вносити зміни у програму з огляду на погоду, стан учасників чи інші обставини. Маршрут походу – попередній і має варіації, якими можливо доведеться скористатися з тих чи інших причин. Оскільки це зима, грудень дуже сніжний і погоду передбачити заздалегідь важко, можлива кардинальна зміна маршруту, для того щоб це було максимально безпечно і комфортно для групи.
  • Гід не відповідає за стан погоди і природи. 
  • Гід пришле детальний список спорядження, допоможе підготуватись до походу та організувати добирання до місця збору/початку маршруту.

ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ПОХОДІ

Що потрібно щоб взяти участь?

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s