Похід Туреччиною “Світанкова Лікійка”

Без рубрики

likya_Yolu_001

Дата
Тривалість 7 днів (7 ночей) + дорога
Відстань  76 км
Маршрут: Караоз – маяк Гелідонія – Адрасан – Чіралі – Химера – вулканічні пляжі – Текірова

Їдемо в Туреччину, щоб наблизити літо і пройтися Лікійською стежкою! Наш маршрут захопить по шматочку центральної і східної її частин та пройде вздовж узбережжя, піднімаючись в гори і спускаючись до пляжів.

Ми будемо засинати і прокидатися під шум хвиль та щодня зустрічати фантастичні світанки над Середземним морем, адже узбережжя по нашому маршруту  орієнтоване на схід. Відвідаємо руїни древніх лікійських міст – Олімпос і Фаселіс. Будемо відпочивати на десятку різноманітних пляжів – диких, маленьких, вулканічних через які веде Стежка та великих в красивих курортних містечках Караозі, Адрасані, Чіралі і Текіровій.

Хоч море ще прохолодне після зими (температура води близько 17 градусів), та це прекрасний час для походу – насолодитися лагідним літечком взамін українському міжсезонню. Адже в цей час на Лікійці вже немає зимових дощів і водночас ще немає літньої спеки.

ПРОГРАМА:

1 день :
Зранку прилітаємо в Анталію, купуємо газ, продукти і їдемо до початку маршруту в маленьке село Караоз. Тут зробимо короткий перехід вздовж моря і станемо на ночівлю на березі моря.

Пройдена відстань: 3 км.

2 день :
Сьогодні в нас буде лайтовий день – будемо відпочивати в Піратській бухті, а після обіду перейдемо до маяка Гелідонія, де станемо на ночівлю.
Пройдена відстань: 5 км.

3 день :
Через красиві гори вздовж узбережжя йдемо до затишного маленького курортного містечка Адрасан, де поселимося в приватному кемпінгу в гранатовому саду. Як буде бажання – ввечері можемо прогулятися до одного з диких пляжів поруч.
Пройдена відстань: 14 км.

4 день :
Через гори переходимо в Чіралі. Милуємося скелястими вершинами і крутою стежкою спускаємося просто до руїн древнього міста Олімпос. На наступні дві ночі знову станемо в приватному кемпінгу, цього разу – в апельсиновому саду.
Пройдена відстань: 13 км.

5 день :
Сьогодні ми днюємо в Чіралі, а це означає, що маємо можливість погуляти околицями без рюкзаків. Сходимо до гори Химера, щоб подивитися на її вогні і поближче роздивитися Тахтали. Хто хоче лінивого відпочинку – може залишитися на пляжі.
Пройдена відстань: 10 км.

6 день :
В Чіралі Лікійка роздвоюється на 2 варіанти – морський і гірський (через Тахтали). Ми далі йдемо морським через дикі вулканічні пляжі, а Тахтали нас постійно буде супроводжувати на горизонті. На одному з пляжів станемо на ночівлю.
Пройдена відстань: 15 км.

7 день :
Робимо короткий перехід до красивого курортного містечка Текірова, де поселимося на останню ніч в готелі, залишимо наші речі і підемо до руїн ще одного древнього міста – Фаселіс. Хто захоче відпочинку – пляж до ваших послуг 🙂
Пройдена відстань: 6+10 км.

8 день :
Повертаємось в Анталію і летимо додому.

ВАРТІСТЬ:

220 євро.
Для постійних клієнтів – 200 євро.

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
– послуги гіда;
– повноцінне харчування на маршруті;
– остання ніч в готелі в Текірова;

– газ для приготування їжі, користування пальником, казанками, фільтром для води;
– допомога з купівлею авіаквитків, збиранням речей;
– оренда намету (при потребі).

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
– авіаквитки (від 150 євро);
– обов’язкові витрати по маршруту (автобуси, платні кемпінги, вхідні квитки, якщо в таких буде потреба) (в сумі 40-60 євро);
– харчування поза програмою;
– туристичне страхування (обов’язково робити і щоб воно включало страхування від коронавірусу);
– ПЛР-тести (якщо буде потрібно зробити перед прильотом в Туреччину і по поверненню додому, якщо Туреччина потрапить в червону зону);

– сувеніри та власні витрати.

ВАЖЛИВО:
  • Розмір групи – 8 осіб. Набір групи завершується за тиждень до походу або раніше, коли всі місця будуть зайняті. Для бронювання місця в групі необхідно дати завдаток та купити авіаквитки.
  • Через хитку ситуацію в світі через коронавірус похід може бути скасований, рейси відмінені і тому подібне. Тому бронюючи місце варто по це пам’ятати і бути готовими до всього. У випадку відміни походу через локдаун – завдаток повертається або залишається в рахунок наступного походу.

  • Гід пришле список речей, допоможе зібратися до походу, купити всі необхідні квитки і в разі відміни рейсів – повернути кошти, якщо це можливо.

  • Маршрут походу попередній – може змінюватися під час походу – все під можливості і бажання групи! Наприклад, днівку в Чіралі можна буде замінити днівкою в Адрасані, якщо вам раптом не будуть цікаві вогні Химери і просто захочеться провести більше часу в Адрасані.

ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ПОХОДІ

Що потрібно щоб взяти участь?

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s