Похід Туреччиною “Лікійська стежка”

Розклад походів, Туреччина

likya_Yolu_001

Дата 9-16.10.2021
Тривалість 7 днів (7 ночей) + дорога
Відстань 70 км
Маршрут Караоз – Піратська бухта – маяк Гелідонія – Адрасан – г.Муса – Чіралі – Химера – вулканічні пляжі – Текірова

Їдемо в Туреччину, щоб продовжити літо, купатися в теплому морі і пройтися Лікійською стежкою! Наш маршрут захопить по шматочку центральної і східної її частин та пройде вздовж узбережжя, піднімаючись в гори і спускаючись до пляжів.

Ми будемо засинати і прокидатися під шум хвиль та щодня зустрічати  світанки над морем, адже узбережжя по нашому маршруту орієнтоване на схід. Навіть якщо ви не любите вставати рано, вам сподобається) Відвідаємо руїни древнього лікійського міста Олімпос. Будемо відпочивати на десятку різноманітних пляжів – диких, маленьких, вулканічних через які веде Стежка та великих в красивих курортних містечках Караозі, Адрасані, Чіралі.

Жовтень на Лікійці – це час коли літня спека йде на спад, а море ще дуже тепле (25 градусів). В садах дозрівають гранати і всюди продаються гранатові фреші 🙂

РОЗКЛАД ПО ДНЯХ:

1 день :
Зранку прилітаємо в Анталію, і одразу їдемо до початку маршруту в маленьке село Караоз. Тут зробимо короткий перехід вздовж моря і розіб’ємо табір на узбережжі біля Піратської бухти.

Пройдена відстань: 3 км.

2 день :
Сьогодні в нас буде лайтовий день – будемо відпочивати в Піратській бухті, а після обіду перейдемо до маяка Гелідонія, де станемо на ночівлю.
Пройдена відстань: 5 км.

3 день :
Через красиві гори йдемо до затишного маленького курортного містечка Адрасан, де поселимося в приватному кемпінгу в гранатовому саду. Як буде бажання – ввечері можемо прогулятися до одного з диких пляжів поруч.
Пройдена відстань: 14 км.

4 день :
Через гори переходимо в Чіралі. Милуємося скелястими вершинами і крутою стежкою спускаємося просто до руїн древнього міста Олімпос. На наступні дві ночі знову станемо в приватному кемпінгу, цього разу – в апельсиновому саду.
Пройдена відстань: 15 км.

5 день :
Сьогодні ми днюємо в Чіралі, а це означає, що маємо можливість погуляти околицями без рюкзаків. Сходимо до гори Химера, щоб подивитися на її вогні і поближче роздивитися Тахтали. Хто хоче лінивого відпочинку – може залишитися на пляжі.
Пройдена відстань: 10 км.

6 день :
В Чіралі Лікійка роздвоюється на 2 варіанти – морський і гірський (через Тахтали). Ми далі йдемо морським – через дикі вулканічні пляжі, а Тахтали нас постійно буде супроводжувати на горизонті. На одному з пляжів станемо на ночівлю.
Пройдена відстань: 16 км.

7 день :
Цього дня ми можемо не поспішати, виспатися, накупатися. Ввечері робимо короткий перехід до містечка Текірова і їдемо в Анталію. Де поселимося в красивому готелі в самісінькому центрі біля набережної.
Пройдена відстань: 6 км.

8 день :
Вільний час на прогулянки Анталією. Переліт додому.

ВАРТІСТЬ:

230 євро.
Для постійних клієнтів – 210 євро.

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
– послуги гіда;
– повноцінне харчування на маршруті (з обіду першого дня до сніданку останнього дня);
– остання ніч в готелі в центрі Анталії;

– газ для приготування їжі, користування пальником, казанками, фільтром для води;
– консультації з пошуку і купівлі авіаквитків, оформлення HES-коду, підготовки до походу;
– оренда намету (при потребі).

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
– авіаквитки (від 200 євро);
– обов’язкові витрати по маршруту (трансфери, платні кемпінги, вхідні квитки) (в сумі 50-100 євро);
– харчування поза програмою;
– туристичне страхування (щоб воно включало страхування від коронавірусу);
– ПЛР-тести (зроблений протягом 72 годин перед прильотом в Туреччину і по поверненню додому, якщо ви не маєте сертифікату з вакцинації. Дійсні усі вакцини, якими щеплюють в Україні, головне, щоб після другої дози пройшло не менше 14 днів);
– купівля ваших авіаквитків (консультації, поради, допомога з пошуком – безкоштовна, але купівля ваших авіаквитків замість вас – платна. Вартість послуги – 10 євро.);
– сувеніри та власні витрати.

ВАЖЛИВО:
  • Розмір групи – 8 осіб. Набір групи завершується за тиждень до походу або раніше, коли всі місця будуть зайняті. Для бронювання місця в групі необхідно дати завдаток 100 євро та купити авіаквитки. Також мати необхідне особисте спорядження, список речей тут.

  • Маршрут походу попередній – може змінюватися під час походу – все під можливості і бажання групи! Наприклад, днівку в Чіралі можна буде замінити днівкою в Адрасані, якщо вам раптом не будуть цікаві вогні Химери і просто захочеться провести більше часу в Адрасані. А може бути змінений у зворотньому напрямку.

ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ПОХОДІ

Що потрібно щоб взяти участь?

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s