Похід Туреччиною “Східна Лікійка”

Розклад походів, Туреччина

likya_Yolu_1077

Дата 23-31.05.2021 (Місць немає!)
Тривалість 8 днів (8 ночей) + дорога
Відстань 111-120 км
Маршрут: Текірова – Чіралі – вогні Химери – Тахтали – Гедельме – каньйон Гьойнюк – Хісарчандір

Група повністю сформована. Місць немає.

Йдемо Східною Лікійкою! В нашому маршруті скомбіновано її морський і гірський варіанти, популярні і непопулярні відрізки! Все, щоб побачити і відчути максимум на цій частині Лікійської стежки. А кульмінацією походу стане дивовижний світанок на Тахтали (2365 м)!

Цей похід потребує зусиль, адже будуть дні коли, ми будемо проходити близько 20 км. Та всі зусилля варті того, щоб побачити непопулярні локації і водночас насолодитися популярними в безлюдний час! Буде спекотно, але ми будемо охолоджуватися купанням в морі, ночівлями в горах і вставанням на світанку – тут в вас є шанс це полюбити, навіть якщо ви сова 🙂

ПРОГРАМА:

1 день (23.05):
Зранку зустрічаємося в Анталії і їдемо до початку маршруту в курортне містечко Текірова. Звідки йдемо морським варіантом східної частини Лікійської стежки. На першу ночівлю стаємо на дикому пляжі.

Пройдена відстань: 6,5 км.

2 день (24.05):
Продовжуємо йти вздовж узбережжя, дикими пляжами з темним піском і милуватися видом на Тахтали, який супроводжує постійно вздовж морського варіанту стежки. На ночівлю розташуємося в приватному кемпінгу в містечку Чіралі.
Пройдена відстань: 15 км.

3 день (25.05):
Зустрічаємо світанок на пляжі Чіралі, милуємося першими променями сонця на Тахтали. До обіду маємо вільний час в Чіралі – купаємося в морі, хто бажає – може відвідати руїни древнього міста Олімбос. І в другій половині дня вирушаємо гірською частиною східної Лікійки – на зустріч Тахтали. Побачимо вогні Химери і на ніч поставимо наші намети вже серед лісу в горах.
Пройдена відстань: 6 км.

4 день (26.05):
Сьогодні складний і відповідальний день – потрібно набрати висоту і дійти під вершину Тахтали. Ми пройдемо через гірські поселення, а скеляста Тахтали буде все ближче і ближче. На ніч станемо на галявині між високих кедрів з видом на гори Західного Тавру. 
Пройдена відстань: 18 км.

5 день (27.05):
Ще один насичений день. Встаємо вдосвіта і з ліхтариками виходимо – все щоб випити каву на вершині, коли сонце буде вставати над морем! Це дивовижний час, який ми поведемо на найвищій горі Лікійської стежки. Далі спускаємося в наш “базовий табір”, збираємо речі і йдемо далі по маршруту.
Пройдена відстань: 26 км.

6 день (28.05):
Сьогодні ми йдемо до каньйону Гьойнюк. Хто бажає – може познайомитися з каньйоном детальніше і зайнятися бодідайвінгом. На ночівлю станемо неподалік самого каньйону на березі маленької живописної річки.
Пройдена відстань: 17+4 км.

7 день (29.05):
Вже з цього місця починається інша Східна Лікійка – не популярна її частина. Ми знову піднімемося в гори до скелястих вершин і кедрових лісів. Де й розташуємося на ночівлю. Вечері може сходити без рюкзаків на найближчу вершину, з якої відкривається вид на узбережжя і гори.
Пройдена відстань: 10+9 км.

8 день (30.05):
Пройдемо останній відрізок нашого маршруту до красивого гірського села Хісарчандір – колись тут був стат/фініш Лікійки з боку Анталії (крайню точку перенесли ще на 24 км далі) і тут буде тепер наш фініш. Повертаємось в Анталію, де проведемо останню ніч в готелі.

Пройдена відстань: 8,5 км.

9 день (31.05):
Летимо додому.

ВАРТІСТЬ:

240 євро.
Для постійних клієнтів – 220 євро.

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
– послуги гіда;
– повноцінне харчування на маршруті (з обіду 23.05 до сніданку 31.05, крім вечері в Анталії 30.05);
– остання ніч в готелі в Анталії;

– газ для приготування їжі, користування пальником, казанками, фільтром для води;
– допомога з купівлею авіаквитків, збиранням речей;
– оренда намету (при потребі).

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
– авіаквитки (від 150 євро);
– обов’язкові витрати по маршруту (автобуси, платні кемпінги, вхідні квитки, якщо в таких буде потреба) (в сумі 40-60 євро);
– харчування поза програмою;
– туристичне страхування (обов’язково робити і щоб воно включало страхування від коронавірусу);
– ПЛР-тести (Негативний ПЛР-тест, зроблений за 72 години до вильоту наразі обов’язкова вимога для в’їзду в Туреччину до 26 травня. Також може бути потреба робити ПЛР-тест по поверненню додому, якщо Туреччина потрапить в червону зону);

– сувеніри та власні витрати.

ВАЖЛИВО:
  • Розмір групи – 8 осіб. Набір групи завершується 8 травня або раніше, коли всі місця будуть зайняті. Для бронювання місця в групі необхідно заповнити анкету, дати завдаток та купити авіаквитки.
  • Через хитку ситуацію в світі через коронавірус похід може бути скасований, рейси відмінені і тому подібне. Тому бронюючи місце варто по це пам’ятати і бути готовими до всього (різних варіантів розвитку подій і можливих додаткових витрат). У випадку відміни походу через локдаун – завдаток повертається або залишається в рахунок наступного походу. 

  • Гід пришле список речей, допоможе зібратися до походу, купити всі необхідні квитки і в разі відміни рейсів – повернути кошти, якщо це можливо.

  • Маршрут попередній – може змінюватися під час походу – все під можливості і бажання групи.

ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ПОХОДІ

Що потрібно щоб взяти участь?

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s