Зимовий похід Карпатами “Говерла – Петрос”

Розклад походів, Українські Карпати

DSC_5080-8

Дата  25-27.12.2021
Тривалість 3 дні (2 ночі)
Відстань 31(40) км
Попередній маршрут с.Кваси – пол.Менчул – г.Шешул (1728 м) – г.Петрос (2020 м) – г.Говерла (2061 м) – Козьмещик – с.Лазещина

Йдемо на найвищі вершини Українських Карпат – Говерлу і Петрос. Сюди ми ходимо виключно взимку. Тому запрошую в команду тих, хто готовий до стихій високогір’я і труднощів зимових походів – ночувати в наметах і насолоджуватися зимою в горах, яку б погоду вони нам не готували б  😉

Реєстрація на похід триває до 20 грудня або завершується раніше, коли всі місця будуть зайняті.

Список речей тут.

ВАРТІСТЬ:

1900 грн/особа. 
Знижка для постійних туристів. Хто був в походах TroyanTrekking 1-2 рази -100 грн, 3-4 рази -200 грн і 5 разів та більше -300 грн.

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
– Послуги гіда;
Харчування на маршруті (1 день: обід, перекус, вечеря; 2 день: сніданок, обід, перекус, вечеря; 3 день: сніданок, обід, перекус);
– Місце в наметі при потребі;
– Користування казанками, газовим пальником, газ;
– Користування загальною аптечкою.

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
– Транспорт;
– Прокат особистого спорядження;
– Особисті витрати.

РОЗКЛАД ПО ДНЯХ:

1 день:
Зустрічаємося в Квасах, звідки і починається наш похід. Підіймаємося в гори, до полонини Менчул. Та як буде погода і сили, ще цього дня перейдемо через гору Шешул і в його підніжжі станемо на ночівлю в наметах. 12 км. 

2 день:
Сьогодні вийдемо на Петрос. На ночівлю станемо на перемичці між Говерлою і Петросом. Як все буде по плану на другу ніч розташуємося в одному з притулків, як ні – в наметах. 9 км. 

3 день:
Встаємо вдосвіта, збираємось і йдемо на Говерлу. Наші рюкзаки залишимо в притулку на 1800 і на саму вершину піднімемося без них. Далі спуск в Козьмещик/Лазещину і дорога додому. 10/19 км.

*Маршрут попередній, бо може бути змінений залежно від погоди, стану снігу і учасників.

ВАЖЛИВО:
  • Для участі необхідно мати відповідний досвід та зимове спорядження.
    На даний похід надаю перевагу постійним туристам, тому що особисто знаю можливості і особливості кожного. Це дуже важливо, адже від підготовки кожного учасника залежить безпека всієї групи!
  • Гід залишає за собою право вносити зміни у програму з огляду на погоду, стан учасників чи інші обставини. Маршрут походу – попередній і має варіації, якими можливо доведеться скористатися з тих чи інших причин. Оскільки це зима, погоду і стан снігу передбачити заздалегідь важко, можлива кардинальна зміна маршруту, для того щоб це було максимально безпечно і комфортно для групи.
  • Гід допоможе підготуватись до походу та організувати добирання до місця збору/початку маршруту. 
  • Гід зберігає за собою право відмовити в участі в поході на місці старту без повернення завдатку, якщо учасник серйозно знехтує списком речей і рекомендаціями в ньому (наприклад, якщо візьме рюкзак на 20 л і в ньому не буде місця для усіх особистих речей, особистої води і частини загального).

ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ПОХОДІ

Що потрібно щоб взяти участь?

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s