“Піп Іван Чорногірський + Мармароський” 29.04-2.05.2017

Це без сумніву була дуже крута подорож! Сувора весна на високогір`ї у всій красі! Ми пройшли весь запланований маршрут довжиною в 80 км за 4 дні. Застали і туман з дощем, і мороз, і майже літню спеку. 

Піп Іван Чорногірський зустрів нас вже традиційним холодом і туманом, дорога до кордону – містичним місцем ночівлі в давно забутій колибі і полями сонних крокусів) 

“Тут тілько вітер жиє у цих місцях…
свою мову має…
справу свою знає…
…з чортом люд жахає.”

Ночівля в такому моторошному місці була в перший день нашого походу. Сюди не часто заходять туристи чи місцеві, навіть таке враження що там вже дуууже давно нікого не було… Але вітер все ж пустив переночувати і не жахав)
Фото від часників походу.

На другий день ми зробили (зранку це здавалось нереальним) марш-кидок в 25 км практично суцільними снігами вздовж кордону і в нагороду під вечір отримали чудові краєвиди на Румунські Мармароси….

…і просто фантастичний захід сонця на вершині гори Межипотоки!

Це був захід сонця вартий цілої подорожі… щоб стати свідками миті неймовірної краси… і скоріш за все єдиними свідками, бо коли всі нормальні туристи, які вміють вставати рано вже давно товчуться біля своїх наметів, сушать взуття біля вогнищ і навіть не знають яка краса тут, на горі) ….яскраве світло сонця, що сідає підсвічувало туман так, що здавалась горить саме повітря…
Наступні сонячні дні не дарували таких барв…

Далі був крутий Піп Іван Мармароський з його потужними карнизами, “бобслей” на попах і прекрасна ночівля на маленькій полонинці під його вершиною з видом на кордон, Берлибашку та крокусами) 

А останній – четвертий день – день спеки і Берлибашки – ми піднялись позапланово на гору Берлибашка(яка нас лагідно зстріла сонцем і відсутністю снігу), пройшли через полонину Берлибашка (дорогою до якої натрапили на сліди ведмедя!) та каньйоном річки Великий Берлибаш дістались цивілізації.

Ми все встигли та навіть більше! Усі учасники походу рухались швидко та злагоджено, терпіли мокрі ноги щодня і безкінечні сніги) і окреме дякую чоловічій частині групи – за вогнище щовечора, можвилість підсушити взуття і зігрітись 🙂 і всім за гарно проведений час!)

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s