Треккінг на Кіпрі “Острів Афродити” 5-12.11.2017

Це був тиждень ласкавого літа і яскравих пейзажів!

Перша частина подорожі Кіпром, його західною частиною – заповідним півостровом Акамас, розпочалась з знайомства з маленьким і дуже затишним містечком Полісом. Після чого ми вирушили  до   Купальні Афродити, звідки і почався наш треккінг! Нам настільки сподобалась бухта, де ми стали на першу ночівлю, що ми вирішили дещо змінити плани і залишитись тут на цілий день і на ще одну ночівлю. Хоч потім довелось наздоганяти план, це однозначно було того варте! Ми просто відпочивали, засмагали, купались,  прогулювались узбережжям до Голубої лагуни, зустрічали світанки з чашкою кави та схід місяця з карпатським чаєм)

Далі було сходження на найвищу точку нашого маршруту гору Moutti Tis Sotiras (370 м), з якої відкривається неймовірний вид на весь Акамас, його бухти і лагуни, на Поліс і далекі високі гори Трооодос. 

Потім – перехід на західне узбережжя, пляж Лара, де влітку черепахи відкладаюсь яйця, прогулянка каньйоном Авакас, ночівлі на березі моря з видом на захід сонця)

Подорож західною частиною Кіпру завершилась культурною програмою – знайомством з античними руїнами і цінними мозаїками на території архітектурного парку  в місті Пафос. Стара частина Пафоса, зокрема і археологічний парк занесені в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Останні 2 дні ми провели на самісінькому сході Кіпру – відвідали одну з візитівок Кіпру – Міст кохання, купались, гуляли екологічною стежкою повз морські печери до мису Каво Греко, де на вершині скелі Каво Греко насолоджувались прекрасним заходом сонця, відвідали Древній монастир Айя Напи і відпочивали на одному з найкращих міських пляжів Кіпру – Ніссі Біч)

Дякую всім за участь!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s