НАЙВИЩІ ВЕРШИНИ ҐОРҐАН 28-30.09.2018

Це був той похід, коли вдається застати всі пори року. Ми пережили міні-зиму і “ніч з ведмедем”, та все ж повністю пройшли запланований маршрут)

Першого дня була просто літня погода, ми стартували з села Бистриця, пообідали біля водоспаду Салатручіль, відвідали урочище Пекло і стали на ночівлю на полонині Рущина, в підніжжі Сивуль – найвищих вершин масиву Ґорґани. Ввечері сиділи навколо вогнища і ласували чаєм з стиглих брусниць, зібраних нашими дівчатами.

На другий день прогнозували сніг. Зранку лив дощ, але поки ми снідали і збиралися, дощ змінився лапатим снігом, гори були в тумані, а на нас чекали Сивулі…

Чим вище ми підіймалися, ставало холодніше і більше снігу, а на верхах був мороз і сильний вітер. Ми пройшли через вершини Сивулі Малої (1815 м), Сивулі Великої (1836 м), Лопушної (1722 м) і Боревки(1695 м), хоч краєвидів не було, але така раптова зима і перший сніг (для нас усіх цьогоріч) дарували нам випробування і радість) 

На ночівлю прийшли на перевал Боревка. Як тільки ми почали готуватися до сну по наметах, поруч з нами почули страшний голосний рик. Перша – думка ведмідь) Поцокавши кастрюльками, запокоїлись  і лягли спати) Звір цілу ніч ходив навколо нашого табору і ричав. Для когось це була ніч “бдіння” і переживання, а хтось собі спокійно спав, наприклад, наші найменші учасники походу)

Добравшись до цивілізації ми прогуглили, як ричать дикі звірі і виявили, що скоріш за все, цілу ніч нас кошмарив олень, закликаючи самку) 

Зранку, поки ми збирались і снідали, зима вже змінилась весною) І ми вирушили по маршруту до нашої кінцевої точки – с.Осмолода через гору Ігровець (1804 м). Цього дня була кардинально інша погода і були шикарні краєвиди!

Загалом вийшов прекрасний динамічний похід в чудовій теплій компанії!

Дякуємо всім учасникам за прекрасні 3 дні в горах і що мужньо долали всі пригоди і випробування!

One thought on “НАЙВИЩІ ВЕРШИНИ ҐОРҐАН 28-30.09.2018

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s