ДИКІ ҐОРҐАНИ. ГРОФА – ПАРЕНКИ – ПОПАДЯ 13-15.10.2018

На Покрову знову ходили Ґорґанами. Всі дні трималась чудова сонячна безвітряна погода, а вдень було просто незвично спекотно)

Першого дня ми прийшли на полонину Плісце, де в лісі розклали табір і на захід сонця піднялись на гору Грофа (1748 м). З Грофи відкриваються чудові краєвиди на всі Ґорґани, видно Говерлу з Петросом, видимість була така чудова, що на горизонті можна було віднайти Боржаву. Ми милувалися Ігровцем і Сивулями, де в останні вихідні вересня топтали сніг, тепер від якого не було і сліду) Був прекрасний захід сонця.

Другого дня ми вирішили залишити наші намети на Плісці і без рюкзаків сходити на Паренки (1737 м), Малу Попадю (1597 м), Попадю (1741 м) і назад. Вийшов гарний “марш-кидок” в 24 кілометри, адже для різноманіття ми поверталися до нашого табору екологічною стежкою навколо Паренок)

Третього дня ми повернулися в село Осмолоду, звідки починався наш маршрут.

Завдяки прекрасній погоді, цей похід був скоріш легким відпочинком ніж пригодами) Приємно було насолодитися теплом і чудовими краєвидами, доки в горах різнокольорова осінь, а вечорами сидіти навколо багаття (чого в останніх походах було мало).

Дякуємо всім учасниками нашої, цього разу маленької, але дуже дружньої команди, за прекрасну мандрівку і невимушену атмосферу!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s