КРАЙ ВОДОСПАДІВ 20-21.10.2018

Цього разу нам було все рівно, що прогнози погоди обіцяли дощ і туман, адже нашою ціллю були перш за все не вершини і краєвиди, а водоспади і осінній ліс. І ми таки застали ту ідеальну, кольорову осінь, а туман лиш додавав атмосферності пейзажам)

В перший день походу ми відвідали Замлакський і Манявський водоспади, хоч вони розташовані недалеко один від одного, але дуже різні.

Перший – Замлакський водоспад – маловідомий, до нього веде тоненька стежка вздовж річки, яка постійно переходить з одного берега на інший. Замлакський водоспад не високий (його води стікають по скелях висотою близько 10 м), але красивий.

А до Манявського водоспаду веде дорога, багряним буковим лісом. Влітку цією дорогою до водоспаду приїздить багато туристів, а нам пощастило насолоджуватися тишею (якщо не рахувати 2 групи туристів, які приїжджали доки ми були на водоспаді)

Манявський водоспад один з найвідоміших і найкрасивіших водоспадів Українських Карпат. Він розташований в невеликому каньйоні і падає з прямовисної скелі висотою близько 20 м та заворожує своїм видом як з підніжжя, так і зверху.

Після Манявського водоспаду нас чекав перехід через туманні гори і ночівля на маленькій полонині. Вечері ми сиділи навколо вогнища і вже традиційно, як для наших дводенних походів, смажили шашлик) 

На другий день краєвиди на верхах були такими ж туманними, але нас чекала ще порція різнокольорового лісу і спуск до ще двох водоспадів – тепер розташованих геть поруч і так само геть різних)

Перший – Крапельковий водоспад падає зі скелі висотою 10 м, він унікальний тим, що за його “завісу” можна зайти і коли крізь краплинки дивишся назовні, не виникає сумнівів чому йому дали таку назву)

Поруч з Крапельковим його відоміший “брат” – Бухтівецький водоспад, він теж не високий (близько 8 м), але потужний і повноводний.

Загалом вийшов гарний легкий похід. Як і було заплановано, ми побачили кольорову осінь і 4 водоспади. І хоч восени вони не повноводні, як навесні чи влітку, але без сумніву можна сказати, що ми обрали дуже гарний час для їх відвідин)

Дякуємо всім учасниками походу, за те що разом з нами пройшли стежками осінніх Карпат і за теплу компанію навколо вогнища)

2 thoughts on “КРАЙ ВОДОСПАДІВ 20-21.10.2018

  1. Дякую за надзвичайно гарні фото, а ще яке щастя, що наша Україна така прегарна, а ще – що є люди , які це бачать і ведуть інших людей в цю красу! Таня ти розумниця!

    Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s