ВПОПЕРЕК ЧОРНОГОРИ 26-28.05.2018

На Зелені свята пройшлись найвищим хребтом Українських Карпат – Чорногорою) Але не вздовж, як усі, і не на Говерлу чи Попіван Чорногірський, а перетнули його впоперек, посередині, відвідавши найцікавіші місця.

Все почалось з лісової стежки, якою рідко ходять туристи. Коли постійно перелазиш повалені дерева, але краса і відсутність людей на стежці компенсовує всі незручності)

Як тільки ми вийшли вище зони лісу і заростів альпійки, почались квіти… червона рута, сон-трава і цвіт наскельниці… спочатку поодинокі кущики і квіточки, а поки ми наближались до скель гори Шпиці, їх ставало все більше і більше…

Дув сильний вітер, небо хмурилось і на горизонті йшли дощі, тож ми швиденько пофотографували Шпиці і пішли до озера Несамовите, де була запланована ночівля… На підході до озера навколо потужного сніжника ще було багато крокусів. Який чудовий бонус цієї пори – милуватись ще весняними і вже літніми квітами водночас!

Зранку розпогодилось, в нас був легенький короткий маршрут і ми не поспішали. Ранкове Несамовите було прекрасне:

З Несамовитого ми вирушили на гору Ребра (2001 м), а потім на Гутин-Томнатик (2016 м), зі схилів якого відкривається прекрасна панорама на Чорногору і вид на наше наступне місце ночівлі – найвисокогірніше озеро Українських Карпат – Бребенескул, розташоване на висоті 1800 м. Місце неймовірної краси.

Ввечері ми відпочивали, гуляли, спілкувались. На озеро Бребенескул заходить мало туристів, з тих хто йде Чорногорою, тож тут не дуже людно, спокійно і дуже затишно.

Останній день – найважчий, нас чекав найбільша відспань і спуск в село Луги. Спочатку стежка йде прекрасною долиною річки Бребенескул з шикарним видом на Гутин-Томнатик, струмки що стікають з схилів і на Мармароси на горизонті. Потім було трохи хащів (не можна ж усі дні розслаблятись) старою лісовою дорогою, якою тепер мабуть ходять лиш ведмеді, доречі ми бачили сліди їх кігтів на деревах) ….і дорога додому…

Це був чудесний весняно-літній похід в колі гарних людей) Спасибі вам за компанію і що стали частиною ще однієї історії!

А гори, крім різноманіття квітів і краєвидів, дарували чудову погоду, під дощ ми так і не потрапили, лиш на Бребенескулі впало кілька крапель)

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s